У Новій Каховці студенти змагались на честь Дня фізичної культури та спорту

Вчора, 14 вересня, у Новій Каховці до Дня фізичної культури та спорту на футбольному полі «Дніпро» спортивного комплексу стадіону «Енергія» відбувся спортивно-розважальний захід «Student’s sport» серед учнів та студентів.

Про це редакції Online НК повідомила керівник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту територіальної громади Наталія Таран.

У змаганях взяли участь 6 команд вищих навчальних закладів всіх рівнів акредитацій міста Нова Каховка.

З привітальними словами до всіх присутніх звернувся міський голова Володимир Коваленко, який виразив слова особливої вдячності і найщиріші побажання – всім  спортсменам, олімпійським чемпіонам різних років, тренерам, працівникам дитячо-юнацьких спортивних шкіл, вчителям  та керівникам фізичного виховання, спортивним федераціям і громадським об’єднанням, меценатам, спонсорам, всім  тим, хто примножує спортивну славу нашого міста. Кожен навчальний заклад отримав подарунки від міського голови – по 2 м’ячі, воду та морозиво.

Після ранкової руханки розпочався найцікавіший етап спортивно-розважального заходу в якому використовувались елементи з відкритих уроків футболу-«Солодкий кубок».

Весела і дружня атмосфера панувала на святі. Це гра, в якій не було «слабких» і «сильних», оскільки в кожній новій грі нові склади команд.

 

За підсумками змагань, рішенням головної суддівської колегії було вирішено, що цього року переможців не буде виявлено, перемогла студентська дружба!

Однак кожна команда заслуговує на відзнаку, і тому із великим задоволенням начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран привітала всіх учасників та відзначила двох кращих ігроків серед дівчат (Чайка Ірина, Хілобок Валерія) та хлопців (Бешекчи Рахім, Ционін Микита), які були нагороджені пам’ятними статуетками, медалями, спортивними сумочками та солодощами.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради щиро вітає всіх учасників змагань, виражає вдячність всім  вболівальникам, а також всім хто долучився до організації та проведення спортивно-розважального заходу «Student`s sport», який був присвячений відзначенню Дня фізичної культури та спорту серед учнів та студентів всіх навчальних закладів всіх рівнів акредитації.