У Новій Каховці сироті подовжили дію договору найму житла з фонду соціального призначення

У Новій Каховці наглядова рада з розподілу соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування подовжила дію договору найму житла з фонду соціального призначення.

Про це редакції Online НК повідомили у міському центрі соціальних служб.

З метою забезпечення реалізації державної політики з питань формування і утримання житлового фонду соціального призначення та забезпечення конституційного права дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа при виконавчому комітеті Новокаховської міської ради функціонує наглядова рада з розподілу житла для дітей вищезазначеної категорії.

7 вересня 2021 року під головуванням заступника міського голови Володимира Арнаута відбулося четверте у цьому році засідання наглядової ради, на якому розглянуто питання щодо подовження дії договору найму житла з фонду соціального призначення, яке розташоване на території Новокаховської міської територіальної громади, з особою з числа дітей позбавлених батьківського піклування.

Зауважень у членів наглядової ради не виникло, в результаті прийнято одноголосне позитивне рішення та на закінчення засідання наглядової ради надано відповідні доручення.