У Новій Каховці три ЖБК заборгували міському водоканалу 110 тис грн

У Новій Каховці мешканці трьох житлово-будівельних кооперативів, які ще не змінили свій статус на ОСББ, заборгували КП «Міський водоканал» біля 110 тис. грн., або оплату за 2-3 місяці.

Про це редакції Online НК повідомила начальник абонентського відділу підприємства Ольга Рашевська.

Новокаховське КП «Міський водоканал» для міста та його мешканців є стратегічним підприємством, адже від нього залежить наявність води в домівках містян.

Online НК у своїх публікаціях вже розповідав про кризову ситуацію, що склалась на підприємстві з причин різкого подорожчання електроенергії, яке у собівартості послуги становить біля 70%.

Наразі підприємство опинилося перед загрозою припинення своїх прямих обов’язків, тому кожен має бути свідомим у тому, що затримуючи оплату за послуги хоча б один місяць, він ставить всіх мешканців міста перед загрозою опинитися без послуг водопостачання та водовідведення.

Від платежів всіх абонентів напряму залежить робота КП «Міський водоканал», а отже і безперебійне водопостачання та водовідведення у ваших домівках!

Окрім індивідуальних договорів на водозабезпечення, які мають мешканці переважної кількості багатоквартирних житлових будинків, в місті є 9 ЖБК, які розраховуються з водоканалом по загальнобудинковим лічильникам як юридичні особи.

В абонентському відділі водоканалу редакції надали відомості про наявні борги цих житлово-будівельних кооперативів (ЖБК) міста, які на кінець розрахункового періоду листопада в цілому заборгували підприємству біля 120 тис. грн.

Безсумнівним «лідером» по боргам є ЖБК-38 (пр.Перемоги, 28) в якому переважно мешкають працівники медичних установ міста. Загальна сума боргів складала 65 434,55 грн., або 54% всієї заборгованості по всім ЖБК.

На «почесному» другому місці – ЖБК «Стріла» (Соборна, 25) – 22 416,54 грн.

І замикає трійку «лідерів» ЖБК-28 (Свєтлова, 7) з боргом у 20 298,65 грн.

До речі, борги цих «лідерів» становлять від 2 до 4 місяців (по середньому рівню споживання послуги).

Для чого ми публікуємо ці відомості? Щоб місто в цілому та мешканці саме цих будинків зрозуміли: в разі можливого обмеження водопостачання всьому місту, кому саме за це можна буде «дякувати»…

Оплата платежів на пряму впливає на  основні технологічні процеси а це підготовка і очищення води, каналізація і очистку стоків, придбання необхідних реагентів та запчастини, оплата за спожиту електроенергію, і, навіть, вчасно платити по кредитам, які брали на оновлення обладнання та модернізацію виробництва. Інших джерел надходження коштів, крім як оплати за спожиту воду та водовідведення, в підприємства немає.

Саме тому КП «Міський водоканал» закликає всіх абонентів сплачувати усі платежі вчасно всіма можливими методами, а це: каса на підприємстві, через онлайн-платформи також на сайті підприємства розроблено функціонал для більш зручної передачі показників лічильника та сплати за послугу. Також звертаємось до вас з проханням допомогти своїм старшим родичам та сусідам похилого віку сплачувати послуги водопостачання та водовідведення онлайн.