У Новій Каховці триває реконструкція мережі вуличного освітлення

У Новій Каховці комунальне підприємство «НК Екосервіс» продовжує планові роботи щодо поліпшення системи зовнішнього освітлення міста.

Про це редакції Online НК повідомили у дирекції підприємства.

Завершені роботи по вулиці Гагаріна (від вул.Першотравнева вздовж будинку №4 до вул.Затишна) – встановлено 7 опор освітлення, 7 сучасних світлодіодних ліхтарів потужністю 50 Вт, довжина зазначеної лінії біля 170 метрів.

Ведуться роботи:

  • по вул.Французька (від вул.Першотравнева до вул.Заводська), вже встановлено 8 опор з новими ліхтарями, замінено застарілі 9 світлових точок, довжина лінії 415 метрів;
  • на території, прилеглій до нової будівлі Центру надання адміністративних послуг (з боку кінотеатру «Юність» до магазину «Галант», з боку гімназії та будівлі АТ «Укртелеком») ведуться електромонтажні роботи, планується встановити 10 опор та 17 ліхтарів, з них 7 на існуючих стовпах, довжина лінії 370 метрів.

В понеділок, 22 листопада 2021 року, розпочнуться електромонтажні роботи по вул.Ентузіастів. На зазначеній території можливість проведення робіт регламентована вільним доступом до лінії, який можливо забезпечити виключно по понеділкам, коли міський ринок вихідний.

В подальшому заплановано реконструкцію вуличного освітлення по вул.Затишній, довжина лінії біля 600 метрів, буде встановлено 16 опор.

Наступним стане оновлення лінії по вул.Торговій (від вул.Ентузіастів до просп.Дніпровський): заміна кронштейнів, кабелів, вуличних світильників.

Не зважаючи на непрості часи, комунальне підприємство намагається поліпшити благоустрій міста, зробити його більш гарним та затишним.