У Новій Каховці тривають роботи з благоустрою проспекту Дніпровський

У Новій Каховці, що на Херсонщині, розпочались роботи на пішохідній доріжці по проспекту Дніпровський із заміни асфальтового покриття на сучасну плитку.

Про це редакції Online НК повідомили у КП «НК Екосервіс».

В минулому 2020 році при затвердженні Бюджету міста на 2021 рік Новокаховська міська рада передбачила кошти в розмірі 807 тис. 935 грн. (згідно до розрахунків спеціалізованих організацій) на проведення капітального ремонту покриття тротуарів на території міста Нова Каховка по пр. Дніпровський (вздовж житлової забудови в межах вулиць Затишна – Першотравнева) загальною площею 894,4 кв.м.

Замовником зазначених послуг визначено комунальне підприємство «НК Екосервіс». 1  червня 2021 року визначено виконавця робіт по капітальному ремонту. Ним став ФОП Шатохін В.Ю, який запропонував найнижчу ціну за виконання зазначених робіт – 758 тис. 909 грн.

Договір між комунальним підприємством «НК Ексосервіс» та зазначеним підприємцем укладено та зареєстровано 8 червня поточного року.

Майже одразу, виконавець почав здійснювати роботи по оновленню тротуару. Станом на 1  липня 2021 року підприємцем зроблено підготовчі роботи та укладено тротуарної плитки 180 кв.м.  Він продовжує роботи.

Після укладення у минулому році тротуарної плитки від центральної площі до вулиці Затишної, проспект Дніпровський значно змінився на краще й починає виглядати як вулиця сучасного європейського міста.