У Новій Каховці тривають заходи з детенізації зайнятості населення

У Новій Каховці тривають заходи, які проводить робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення територіальної громади.

Про це редакції Online НК повідомили в управлінні праці та соціального захисту населення територіальної громади.

При проведенні цих заходів члени робочої групи приділяють максимальну увагу і час інформаційно-роз’яснювальній роботі стосовно офіційного працевлаштування працівників, адже роботодавці і робітники повинні розуміти переваги зареєстрованих трудових відносин.

Заходами роботи робочої групи з питань легалізації за липень було охоплено 56 роботодавців Новокаховської територіальної громади у яких виявлено 23 працівника, які працювали без оформлення трудових відносин. З роботодавцями проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо оформлення трудових договорів з працівниками, внаслідок чого легалізовано працю 35 осіб.

Також, проводилася робота в аграрному секторі, виявлено двох роботодавців неформального сектору економіки, які використовували працю 8 неоформлених працівників. За встановлені порушення головним державним ревізором Головного управління ДПС у Херсонській області було складено два протоколи про адміністративні правопорушення.

Інформаційно-роз’яснювальна робота серед роботодавців триває.