У Новій Каховці тривають звіти депутатів міськради про діяльність впродовж року після виборів

У Новокаховській міській раді тривають звіти про діяльність впродовж року, що минув після виборів, фракцій політичних партій, які перемогли на місцевих виборах.

Про це редакції Online НК повідомив начальник організаційного відділу міської ради Роман Пашкевич.

Вчора, 8 грудня відзвітували депутати від політичної партії «Слуга народу».

Раніше в режимі онлайн вже звітували перед виборцями громади депутати з фракцій політичних партій «Опозиційна платформа – За життя», «Європейська солідарність» та «За майбутнє».

Свою участь у звіті фракції «Слуга народу» прокоментував міський голова Володимир Коваленко:

“Я пропонував свою участь у звітах всім фракціям політичних партій, що представлені у міській раді. У мене до всіх депутатів однакове ставлення: і я і вони обрані виборцями, які поклали на нас всіх разом спільну відповідальність за стан справ та подальший розвиток нашого міста та всіх інших населених пунктів територіальної громади. Окрім тих конкретних справ, які зробили депутати на своїх округах, є ще спільні справи, які зробила рада в цілому та які кожна з фракцій сміливо може записати на свій актив. Тільки, на жаль, не всі фракції відгукнулись на цю мою пропозицію…”.

Всього до складу Новокаховської міської ради обрано депутатів від семи політичних партій. Тож виборцям залишилось дочекатись звітів від депутатів від ВО «Батьківщина», Партії місцевого самоврядування та Партії Ігоря Колихаєва «Нам тут жити».