У Новій Каховці творча молодь міста презентує глядачам авторську виставу-мюзикл «Вартовий» (фоторепортаж)

Вчора, 26 грудня, у Палаці культури Нової Каховки відбулась прем’єра вистави-мюзикла «Вартовий», яка стала доробком творчих особистостей та колективів міста.

Про це редакції Online НК повідомила начальник відділу культури територіаьної громади Наталія Зарудна.

Автор сценарію і пісень, режисер-постановник – Валерія Ютіна, автор музики – юна Маша Краснобородько. Керівник Народного драматичного театру – Наталія Лукашова, балетмейстер – Дарья Барансата.

Загалом у спектаклі задіяно біля 100 самодіяльних акторів та танцюристів. У спектаклі беруть участь вокалісти Палацу культури, гурт «Хамбакер». Хореографічні колективи: школа танцю «Life in dance» (керівник Дарья Барансата), ЗАТ «Ручеек» ПК (керівник Марина Ющенко), повітряні гімнасти (керівник Яна Коструліна), юні гімнастки міста.

Особливостями вистави є авторська музика та сценарій, участь у виставі художніх та повітряних гімнастів, спецефекти. А головне зруйновані всі перешкоди між глядачем  та сценою, кожен з них опиниться у самому центрі подій.

Неймовірних барв додав дійству нещодавно подарований Палацу культури благодійником Едуардом Репілевським мультимедійний екран.

«В нас люди читають новини, щоб наповнити життя змістом. За кілька століть змінилась тільки обкладинка – порожнеча так і вирує містом. Бо нам не вистачає віри! В нас люди йдуть на роботу, щоб забути дитячу мрію. За декілька століть ми самі зламали свої крила – і тепер самотні. І це наш вибір, бо нам не вистачає ВІРИ!».

Так починається вистава-мюзикл «Вартовий», яка переміщує нас в одне з містечок минулого, де люди у буденних справах втрачають барви життя, свої мрії, і перестають вірити у дива. І більш того – тих, хто ще вірить у казку і прагне подарувати її іншим, вважають диваками та ненавидять!

Але в місті є МРІЙНИК САНТА, світлий хлопчина з великими очима, який вірить у дива і мріє створити Новорічне свято для всього людства. Він сміливо виступає проти злого Кромешника та його темного війська. Санта не дає йому перетворити дитячі мрії на нічні жахіття.

Ви можете уявити світ без чудес, без яскравих барв? Світ, у якому сни – не кольорові? А все огортає страх, темрява, яка прагне позбавити людей радості життя? Над цими питаннями ви замислитесь, подивившись виставу-мюзикл «Вартовий».

Годинне дійство потрібно подивитись не тільки дітям, але й дорослим! Воно розбудить вашу душу! Змусить і милуватися яскравими барвами, і напружуватися від чорних кольорів, і плакати, коли той, хто дарує світло, опиняється сам на сам серед темряви! І щиро радіти, коли повертаються друзі! Коли тане від криги серце того, хто ще недавно був проти тебе.

І на сцені постає непереможна армія світла, готова повернути всім радість життя, соковитість барв і чарівність Новорічного свята!

Вистави відбудуться 27 грудня, 3 та 4 січня 2022 року початок вистави о 17.00.

Квитки у касі палаці культури, вартість – 100 грн.

Фото журналістів КП “Міська радіорганізація”.