У міського голови Нової Каховки на одного заступника стало менше

Заступник міського голови Нової Каховки Сергій Хоменко написав заяву про звільнення за власним бажанням і 30 листопада відпрацював свій останній робочий день на цій посаді.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі написав сам Сергій Хоменко, повідомляє Online НК.

«Шановні друзі! Хочу повідомити вам, що я за власним бажанням більше не працюю заступником міського голови м.Нова Каховка.

Я вирішив повернутися до підприємницької діяльності, а також продовжувати працювати як громадський діяч, меценат, і зосередитися на розбудові партії «ВО Батьківщина» в  Каховському районі.

Хочу сказати, що я не збираюся бути учасником політичних інтриг і з’ясовувати стосунки з будь ким. Мене обрали депутатом і хоч я склав свої повноваження, я продовжую працювати в інтересах своїх виборців, людей які мені довіряють.

Щиро вдячний членам моєї команди, всім керівникам, спеціалістам і просто гарним людям, що працювали разом зі мною цей рік!

Ви дійсно круті! Завдяки вашій повсякденній роботі, місто працює, живе, і розвивається, незважаючи на важкі часи.

Щиро дякую освітянам, будівельникам, комунальникам, робітникам старостинських округів за вашу працю, небайдужість і служіння рідному місту! До зустрічі!»

Новину про звільнення Хоменка підтвердив міський голова Володимир Коваленко.

Він подякував Сергію Хоменку за роботу на посаді заступника міського голови. І повідомив, що той продовжить громадську діяльність, а також буде радником міського голови по роботі з бізнесом.

Володимир Коваленко також зазначив, що на вакантне місце заступника міського голови ніхто не претендує. Відтепер у міського голови буде не чотири, а три заступника.