У Новій Каховці урочисто провели призовників на службу до лав ЗСУ (фоторепортаж)

Сьогодні, 2 жовтня, в Парку Слави Нової Каховки, що на Херсонщині, відбулись урочисті проводи призовників осіннього призову 2020 року на строкову службу до лав Збройних Сил України. Провести хлопців зібралися батьки, родичі, друзі тих, хто через кілька днів виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на сайт об’єднаної територіальної громади.

Перед новобранцями виступив міський голова Володимир Коваленко, який побажав юнакам з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому.

В напутньому слові міський голова зазначив, що служба у Збройних Силах нашої держави є відповідальною і почесною місією, що саме армія допоможе зміцнити дух і тіло. Це перше найважче випробування в житті – випробування на зрілість, мужність і твердість характеру.

Т.в.о. військового комісара Новокаховського військового комісаріату капітан Андрій Вашкур зачитав наказ військового комісара, відповідно до якого на строкову військову службу до лав Збройних Сил України 26 юнаків та наголосив, що служба в армії – це серйозна школа, вона допоможе сформувати відповідальність, самостійність і дисциплінованість.

Начальник штабу військової частини А-1736, підполковник Юрій Мадяр побажав призовникам гідно виконати свій священний обов’язок, міцного здоров’я, успіхів у майбутній службі.

До молодого поповнення українського війська звернувся голова ГО «Учасники АТО «Біла стріла» Дмитро Марков, який не на словах знає, що таке виконувати свій військовий обов’язок. Він побажав призовникам з честю присягнути на вірність Україні, гідно пройти загартування, військову підготовку й служити українському народові мужньо і самовіддано.

Секретар Новокаховської єпархії, протоієрей отець Миколай благословив майбутніх захисників України на новий, відповідальний і дуже непростий етап їхнього життя та побажав їм Божої допомоги у благородній справі служіння своєму народові.

Катерина Дядіова на добру згадку про рідне місто подарувала майбутнім захисниками України пісню, а міський голова Володимир Коваленко та секретар Новокаховської єпархії протоієрей отець Миколай вручили новобранцям пам’ятні подарунки.

На добру згадку про урочисті проводи до лав Української армії хлопці сфотографувалися з міським головою та гостями заходу.

Фото Антон Мусієнко