У Новій Каховці урочисто підняли Державний Прапор України (фоторепортаж)

Сьогодні, 23 серпня, у Новій Каховці відбулись загальноміські урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України, повідомляє Online НК.

На урочистості до пам’ятника Тарасу Шевченко зібрались представники Каховської районної та Новокаховської міської влади, депутатського корпусу, громадських організацій, працівники державних та комунальних установ, пересічні громадяни, воїни окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка.

У святковому заході взяв участь митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет, якого супроводжував секретарь єпархії протоієрей Миколай.

З привітальними словами з нагоди Дня Державного Прапора України до присутніх звернулись міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко та голова Каховської районної державної адміністрації Наталя Стаднік.

Під звуки Державного гімну Державний прапор України був піднятий на флагштоку.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх, хто поліг за свободу та незалежність нашої України.

За традицією у цей день під Державним прапором кращі воїни ОМПБР ім. Костя Гордієнка отримали почесні нагороди, які вручав міський голова Володимир Коваленко та командир зведеної групи бригади майор Ігор Сулимкович.

Також традиційно у цей день юним новокаховчанам, яким виповнилось 14 років, урочисто вручають їх перший документ – паспорт громадянина України у вигляді ІD-картки. Їх вручив міський голова Володимир Коваленко та начальник паспортного столу Світлана Кулик.

На закінчення урочистостей присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятнику Тарасу Шевченко.

Учасники заходу також долучились до акції «Прапор України – символ Батьківщини», яка проводилась у містах України з нагоди Дня Державного Прапора.

Прапор розгорнули перед Літнім кінотеатром у міському парку. У Новій Каховці його розміри сягали 20 на 9 метрів.