У Новій Каховці урочисто відзначили День Збройних Сил України (відео)

Сьогодні, 6 грудня, у Новій Каховці в міському Палаці Культури відбулися урочистості, присвячені Дню Збройних сил України.

Про це редакції Online НК  повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

В цей день весь український народ вшановує своїх захисників. Це, насамперед, свято на честь тих, хто нині захищає територію України від ворогів, піклується про безпеку та порядок, зміцнює обороноздатність країни. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна є суверенною і незалежною Державою.

Міський голова Володимир Коваленко звернувся до присутніх в залі військовослужбовців з привітальним словом: “Збройні сили України, за думкою суспільства, є найбільш шанованою структурою в державі. І це абсолютно правильно, адже на буремній дорозі змін і негараздів, якою нині рухається Україна, воїни Збройних сил проявили себе найчистнішиими, найвідповідальнішими, найбільш людяними. Українські військовослужбовці першими залишили свої домівки, пішли на передній край бойових дій, дехто змінив свою професію, всі принесли в жертву сімейний затишок, а де хто – своє здоров’я, та, навіть, життя. Сьогодні я разом з вами радію, що це свято посіло достойне місце в календарі подій та свят України. Молюся Богу, щоб більше не було загиблих на фронті. Бажаю всім міцного здоров’я та найскорішого повернення мирного життя на нашу землю. Все, що залежить від мене, як від міського голови, від депутатів, від виконавчих органів влади, ми, в силу своїх можливостей, та навіть більше, будемо робити. Облаштування побутових умов, набуття нових приміщень, прикладання всіх зусиль на рівні держави, щоб нарешті розпочалося будівництво двох житлових будинків на території Нової Каховки. Я мрію, щоб наша армія була міцною і мирною – такою, яку поважатиме кожен громадянин України. І щоб ні в кого не виникло бажання прийти на нашу землю з поганими думками, і тим більше – діями. Хай Господь Бог береже кожного з вас, ваших побратимів, ваші сім’ї. І нехай Україну в подальшому чекає тільки щасливе, багате, успішне майбутнє. Слава вам, шановні воїни!”

Міський голова нагородив почесними Грамотами та цінними подарунками військовослужбовців.

Також з привітаннями до присутніх звернулися голова Каховської РДА Наталя Стаднік та голова Каховської районної ради Валерій Брусенський.

Начальник Каховського районного терцентру комплектування та соціальної підтримки – полковник Дмитро Самойлов привітав колег та нагородив Почесним нагрудним знаком командувача Сухопутних військ Збройних Сил України «ЗА СЛУЖБУ» – командира батальйону територіальної оборони – капітана Олександра Зиму.

Командир четвертого зенітно-ракетного дивізіону військової частини А-1836 полковник Євген Проскурович привітав воїнів, та урочисто вручив Подяку міському голові Володимиру Коваленку “За всебічну допомогу та підтримку 4-го підрозділу військової частини А1836, з нагоди святкування 80-річчя створення ЗРБР та 30-річного захисту неба України”.

Хвилиною мовчання новокаховчани вшанували пам’ять загиблих за свободу та незалежність захисників Української держави. До меморіального комплексу загиблим військовослужбовцям 57-ї окремої мотопіхотної бригади ім. Костя Гордієнка були покладені квіти та свічки пам’яті.

Військовослужбовців вітали творчі колективи Новокаховської територіальної громади.