У Новій Каховці пройде показ кінофільму «ЗЕМЛЯ» до 126-річчя Олександра Довженка

Сьогодні, 10 вересня, о 20:00 в рамках святкування 126-ї річниці від дня народження Олександра Петровича Довженка у Літньому кінотетатрі Нової Каховки, що на Херсонщині, відбудеться показ кінофільму «ЗЕМЛЯ», повідомляє Online НК.

«Земля» — найвідоміший український фільм ХХ століття, визнаний шедевр світового кіномистецтва, створений найвпливовішим українським режисером радянської доби — Олександром Довженком.

8 квітня 1930 року “Земля” вийшла на київські екрани, а вже за дев’ять днів, після розгромного фейлетону “придворного поета” Сталіна Дем’яна Бєдного, фільм зняли з показів.

Стрічку було перевідкрито лише по смерті режисера, і відтоді вона зажила світової слави.

Особливістю цього кінопоказу буде саундтрек до стрічки, який записав спеціально для Національного центру Олександра Довженка відомий український етно-гурт Даха Браха.

Своєю музикою гурт зміг передати автентичність та наївність тих почуттів і послань, які ніс нам той час і та епоха, і які несе нам і сьогодні наша Земля.

Також під час кінопоказу на території Літнього театру пройде невеличка експозиція українського кіноплакату 1920-30-х років, присвячена фільму «ЗЕМЛЯ», де ви зможете побачити як виглядали кіноафіші тих часів.

Запрошуємо всіх на цей, безсумнівно, грандіозний кіноперформанс.

Вхід вільний.