У Новій Каховці в оновленому Парку Слави відбувся урочистий мітинг

Сьогодні, 8 травня, в День пам’яті та примирення в парку Слави міста Нова Каховка, що на Херсонщині, відбувся урочистий мітинг “Жити і пам’ятати”.

Новокаховська громада, пам’ятаючи подвиг воїнів-визволителів, сьогодні віддала данину пам’яті тим, хто загинув на фронтах Другої світової війни і склонила з вдячністю голови перед тими, хто залишився живими. Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

Новокаховчани, почесні гості та всі бажаючі вшанувати пам’ять полеглих в ті страшні часи, зібрались в цей день біля пам’ятника загиблим в роки Другої світової війни.

Урочистості з нагоди Дня пам’яті та примирення в Новій Каховці відвідали перший заступник Херсонської обласної ради Єгор Устинов, депутат облради Данило Репілевський, голова Каховської РДА Наталя Стаднік та голова Каховської районної ради Валерій Брусенський.

Мітинг проходив в Парку Слави, меморіальному комплексі, відкритому 36 років тому на честь 40-річчя Перемоги. Цього року відбулась масштабна реконструкція Парку завдяки меценатській діяльності депутатів обласної ради Едуарда та Данила Репілевських, керівників фірми АГРОБІЗНЕС.

Міський голова Володимир Коваленко від всієї Новокаховської громади урочисто вручив подяку Едуарду Репілевському за благодійництво та допомогу в благоустрої міста Нова Каховка, розвиток спорту та шанобливе ставлення до історичного минулого нашого краю. Подяку отримав син Едуарда Вікторовича, Данило Репілевський.

З привітаннями та словами вдячності великому подвигу наших захисників звернулися міський голова Володимир Коваленко, перший заступник Херсонської облради Єгор Устинов, голова Каховської РДА Наталя Стаднік та секретар Новокаховської єпархії протоієрей Миколай.

Пам’ять тих, хто не повернувся з війни, вшанували хвилиною мовчання.

В завершення урочистого мітингу до пам’ятника загиблим в Другій світовій війні були покладені квіти та вінки пам’яті.

Після закінчення мітингу в Парку Слави відбулося урочисте покладання квітів та вінків до пам’ятників та меморіалів на території Новокаховської міської територіальної громади.