У Новій Каховці вакциною Pfizer почали щеплювати освітян

Вчора, 2 червня, у Новокаховській ОТГ, що на Херсонщині, розпочалась вакцинація препаратом Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech, якою щеплюють працівників освітньої сфери та медиків 1-2 етапу Дорожньої карти.

Про це редакції Online НК повідомила Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Нова Каховка” Олена Ходорковська.

Вона зазначила, що вчора було отримано 120 доз вакцини Comirnaty (Pfizer BioNTech), якими зроблено щеплення педагогічним працівникам двох вишів міста та медичниму персоналу, які не змогли зробити щеплення раніше. Таку ж кількість щеплень буде зроблено сьогодні. Згідно графіку їх отримають освітяни середніх шкіл громади та медики.

Керівництво КНП “ЦПМСД м. Нова Каховка” забезпечило щоденне отримання вакцини на складі в Херсоні і проведення вакцинації впродовж дня. В такому ритмі мобільна бригада працювала щоденно з понеділка до суботи включно.

Як повідомили в Департаменті здоров’я Херсонської ОДА, всього область отримала 5850 доз вакцини Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech.

За кожним щепленим першою дозою Comirnaty зарезервована друга доза вакцини, яка буде зроблена пацієнтам через 25 днів.