У Новій Каховці ветеранам АТО/ООС повідомили про новації в соціальному захисті

У Новій Каховці, що на Херсонщині, 27 квітня 2021 року за ініціативи депутата міської ради Параскеви Джуманіязової та учасників АТО/ООС відбулася зустріч, присвячена питанням соціального захисту ветеранів.

Про це редакції Оnline НК повідомили у міському управлінні праці та соціального захисту населення територіальної громади.

На зустрічі були присутні представники від міської влади, управління праці та соціального захисту населення, відділу у справах сім»ї, молоді, фізичної культури та спорту, Новокаховської міської філії Херсонського обласного центру зайнятості, Новокаховського гуманітарного інституту університету «Україна», КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка» та учасники бойових дій.

Під час зустрічі обговорювалися питання соціального захисту учасників АТО/ООС, освітні, медичні та питання працевлаштування за сприянням Новокаховської міської філії Херсонського обласного центру зайнятості.

Присутні на зустрічі фахівці довели до учасників АТО/ООС інформацію щодо їх прав та порядку отримання пільг, санаторно-курортного лікування, проходження психологічної реабілітації, професійної адаптації, пільгового навчання в вищих закладах освіти, пільгового оздоровлення дітей учасників АТО/ООС, а також щодо медичного обслуговування та працевлаштування