У Новій Каховці відбудуться громадські слухання проєкту “Правил розміщення зовнішньої реклами”

У Новій Каховці 28 грудня відбудуться громадські слухання проєкту рішення Новокаховської міської ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Новокаховської міської територіальної громади».

Інформація про це розміщена на сайті територіальної громади, повідомляє Online НК.

Громадські слухання відбудуться з дотриманням карантинних обмежень 28 грудня 2021 року о 14.00 годині у великій залі виконавчого комітету Новокаховської міської за адресою: 74900, Херсонська область, м.Нова Каховка, просп.Дніпровський,23 (3-й поверх)

Розробник Правил – Управління містобудування та архітектури Новокаховської міської ради.
Проєкт рішення Новокаховської міської ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Новокаховської міської територіальної громади» та Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення розміщено на офіційному вебсайті Новокаховської міської територіальної громади 08 грудня 2021 року. Переглянути можливо за посиланнями:

http://novakahovka.com.ua/index.php?t=13&g=121&id=89&lng=ua
http://novakahovka.com.ua/index.php?t=13&g=124&id=90&lng=ua

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення Новокаховської міської ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Новокаховської міської територіальної громади» розміщено в газеті «Нова Каховка» від 15 грудня 2021 року №50.

Пропозиції (зауваження) до проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу можуть подаватися розробнику в письмовій формі за адресою: 74900, Херсонська область, м.Нова Каховка, просп.Дніпровський,23, каб.116 або на електронну адресу: arhitekt.novakahovka@ukr.net або в письмовій та/або усній формі під час громадських слухань із внесенням їх до протоколу громадських слухань.
Контактна особа: Лимар Оксана Юріївна, в.о.начальника управління містобудування та архітектури Новокаховської міської ради, тел. (05549) 4-32-98.

Строк приймання пропозицій та зауважень у письмовому, електронному та/або усному вигляді до проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу становить 1 місяць з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу. Зауваження та пропозиції, отримані після встановленого строку не розглядаються.