У Новій Каховці відбувся «День музики», присвячений 45-річчю музичного відділення дитячої школи мистецтв

Учні та викладачі музичного відділення КЗ «Новокаховська дитяча школа мистецтв» підготували концерт до міжнародного Дня музики, Дня художника і Дня вчителя, присвячений 45-річчю створення їх відділення базової школи.

Про це редакції Online НК повідомила керівник відділу культури і туризму територіальної громади Наталія Зарудна.

Дуже відповідально до святкового концерту підготувалися учні та викладачі музичного відділення. Музика — надзвичайно емоційний вид мистецтва. Це світ різноманітних образів, почуттів, настрою, це міжнародна мова, яка об’єднує людські сердя і душі. У світі музики не має місця байдужості, жорстокості та непорозумінь, лише відчуття любові, ніжності, щастя, надії, мрій.

Безліч позитивних емоцій отримали від виступів юних музикантів слухачі концерту. Атмосферу справжнього свята допомагала створювати і ведуча заходу — викладач теоретичного відділу Лариса Павловська, яка додавала до віртуозних музичних виступів цікаву інформацію.

Директор школи Галина Ходос щиро привітала талановитих учнів, їх натхненників-викладачів та батьків, подякувала за кропітку працю, за святковий музичний настрій, неймовірні відчуття, які надовго лишаться в серцях усіх присутніх та вручила колективу школи подарунок від нашого міста новенький музичний інструмент – гітару.

Вітаємо колектив мистецької школи з міжнародним Днем музики! Щиросердно бажаємо підкорення нових творчих вершин у невичерпному музичному  просторі!