У Новій Каховці відбулась 3 чергова сесія міської ради 8 скликання

Сьогодні, 10 грудня 2020 року, у Новій Каховці, що на Херсонщині, відбулась чергова 3 сесія  міської ради 8-го скликання.  Участь у роботі сесії взяв 31 депутат міської ради, повідомляє Online НК.

На початку роботи сесії міський голова Володимир Коваленко привітав юних спортсменок з Новокаховського боксерського клубу «Данька» (тренер Олександр Курдов), які вибороли бронзові медалі на Чемпіонатах Європи з боксу серед жінок Катерину Боднарчук та  Ярославу Масюткину.

Володимир Коваленко повідомив про створення у міській раді депутатської фракції ПП «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», до якого увійшло 4 депутати – Артем Бондарчук, Олексій Кібалко, Віталій  Задирко, Ігор Протоковило, головою депутатської фракції обрано Артема Бондарчука.

Також про створення депутатської фракції ПП «За майбутнє»  оголосила Параскева Джуманіязова, до якої увійшла вона сама, як керівник, Андрій Рашевський та Дар’я Волощук.

Заступник голови Новокаховської міської ТВК  Каховського району Ніна Ликашева повідомила про відмову від депутатського мандату Юрія Власова, який відтепер представлятиме інтереси громади в обласній раді. Наступний по черговості від Херсонської регіональної організації ПП Ігоря Колихаєва  «Нам тут жити»  – Анатолій Гуртовий, саме його міська ТВК оголосила обраним депутатом Новокаховської міської ради  у ТВО № 2. Анатолій Гуртовий склав присягу депутата.

Отримав посвідчення депутата міської ради та склав присягу також і Олександр Лук’яненко.

За клопотанням голови постійної комісії з питань земельних, природних ресурсів та комунальної власності Ірени Лепень ряд проектів щодо земельних питань було відправлено на доопрацювання, а їх розгляд – на  наступну сесії міської ради, яка відбудеться 17 грудня 2020 року.

За три години роботи депутати міської ради розглянули понад 70 питань, які попереднього були опрацьовані постійними депутатськими комісіями: положення про старосту та постійні комісії міської ради, міські  програми (як один із інструментів виконавчих органів міської ради щодо регулювання та управління соціально-економічними процесами на території міста у наступному році), надання дозволів громадянам на розробку документів із землеустрою та затвердження документації із землеустрою, питання, пов’язані із передачею майна Таврійській ОТГ та інші.

Більш докладно про прийняті рішення ми розповімо у наших подальших публікаціях.