У Новій Каховці відбулась 4-а сесія міської ради 8-го скликання

Сьогодні, 17 грудня, у Новій Каховці відбулась 4-а позачергова сесія міської ради 8-го скликання, в роботі якої взяли участь 32 депутати ради з 34, що обрані до її складу.

Про це редакції Online НК повідомили в організаційному відділі міської ради.

На початку роботи сесії міський голова Володимир Коваленко та секретар міської ради Дмитро Васильєв вручили подяки виконуючим обов’язки старост Дніпрянського та Веселівського старостинських округів у минулому скликанні Анатолію Білому та Людмилі Аннас за їх особистий внесок у формування Новокаховської ОТГ та становлення старостинських округів.

При розгляді пропозицій щодо порядку денного депутати вирішили перенести на наступну сесію ради розгляд питання №43 «Про внесення змін до Програми висвітлення діяльності Новокаховської міської ради та її виконавчого комітету комунальним підприємством «Новокаховська міська радіоорганізація» на 2020-2022 роки».

Міський голова оголосив про створення у міській раді депутатських фракцій партій Європейська солідарність на чолі з І. Лепень, «За майбутнє» на чолі з П. Джуманіязовою.

З депутатським запитом щодо розгляду пропозицій однієї з німецьких підприємницьких структур відносно побудови у Новій Каховці підприємства з сортування на переробки ТПВ виступив депутат А. Рашевський.

Депутати розглянули блок питань щодо організації роботи ради та постійних комісій.

З чотирьох пропозицій міського голови про призначення старост старостинських округів Новокаховської ОТГ депутати підтримали тільки три. Старостою Райського старостинського округу призначений Ігор Дикуха, старостою Козацького округу – Руслан Дерев’янко, старостою Веселівського округу Людмила Аннас.

Пропозиція міського голови щодо призначення старостою Дніпрянського старостинського округу Алли Щербини не набрала необхідної кількості голосів депутатів.

Депутати за пропозицією міського голови затвердили загальну чисельність апарату міської ради та її виконавчого комітету на 2021 рік.

Багато суперечних думок та пропозицій викликав розгляд питання «Про внесення змін до Програми благоустрою міста Нова Каховка на 2019-2021 роки», який доповідала начальник відділу комунального господарства Галина Кіпрушева. Про розгляд цього питання ми розповімо більш докладно у наших подальших публікаціях.

В подальшому депутати розглянули блоки питань щодо продовження дії та внесення змін до міських програм з екології, розвитку та підтримки КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка» та «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка», цільової «Програми надання населенню Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади послуг з медичного обслуговування на 2020-2022 роки», поширивши їх дію також на інші медичні заклади та ФОПи.

Депутати розглянули питання щодо діяльності у наступному році відділу та установ культури громади, закладів загальної середньої освіти, служби у справах дітей, відділу сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Новокаховської громади.

Були розглянуті питання порядку денного щодо продовження дії міських програм та структурних підрозділів виконавчих органів, які передбачені проектом програми економічного та соціального розвитку міста на 2021 рік та які враховані під час підготовки проекту бюджету Новокаховської ОТГ на 2021 рік.

Більш докладно про окремі резонансні рішення 4-ї сесії Новокаховської міської ради ми розповімо у наших подальших публікаціях.