У Новій Каховці відбулась чергова апаратна нарада

Сьогодні, 5 травня, по закінченні чотириденних Великодніх і першотравневих вихідних, Новокаховський міський голова Володимир Коваленко провів малу апаратну нараду.

Як повідомила редакції Online НК прес-секретар Ірина Дахновська, на нараді були присутні секретар міської ради, заступники міського голови, керуючий справами виконавчого комітету, керівники деяких структурних підрозділів виконкому та керівники комунальних підприємств.

Першочергово розглядались питання, які стосуються відзначення Дня пам’яті та примирення (8 травня) та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, а також проведення поминальних днів на всій території Новокаховської громади.

Зокрема, міський голова дав доручення керівнику КП “НК Екосервіс” до Дня Перемоги остаточно закінчити роботи з впорядкування території парку Слави після проведених там реставраційних робіт. Також Володимир Коваленко зауважив, що необхідно провести роботи з благоустрою території навколо кінотеатру “Юність”, і нарешті запустити там фонтан.

Особливу увагу в Новокаховській громаді приділяють вшануванню подвигу ветеранів Другої світової війни. Напередодні Дня Перемоги керівництвом громади будуть проведені традиційні візити до ветеранів з привітаннями і словами подяки, та матеріальними подарунками на честь великого свята.

Стосовно організації поминальних днів, було дано доручення організувати безперебійне курсування громадського транспорту, постійне патрулювання поліції і муніципальної охорони.

Міський голова також дав доручення навести лад в парковій зоні відносно проїзду автомобільного транспорту в пішохідних зонах.