У Новій Каховці відбулась чергова ХІ сесія міської ради

Сьогодні, 24 червня, у Новій Каховці відбулась чергова ХІ сесія міської ради восьмого скликання, в роботі якої взяли участь 29 депутатів з 34, що обрані до ради. 

Депутати розглянули 23 питання порядку денного, повідомляє Online НК.

На початку сесії депутати підтримали депутатський запит Олени Красовської до начальника Новокаховського відділу національної поліції України, розглянули та прийняли рішення з 15 земельних питань за заявами мешканців Дніпрянського старостинського округу.

Далі депутати розглянули проекти рішень «Про ставки орендної плати за землю на території Новокаховської ТГ на 2022 рік», «Про встановлення ставок із сплати земельного податку на території Новокаховської ТГ на 2022 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік на території Новокаховської міської територіальної громади» та більшістю голосів присутніх на сесії прийняли по ним відповідні рішення.

Депутати затвердили фінансову звітність КП «АкваСпорт» Новокаховської міської ради, що знаходиться на стадії ліквідації.

Депутати не підтримали проект рішення «Про створення Комунального підприємства «Новокаховський туристично-інформаційний центр» Новокаховської міської ради».

У різному депутат Олена Михайлова оголосила дві заяви до секретаря міської ради Дмитра Васильєва щодо розгляду на відповідній комісії ради висловів, дописів та поведінки депутатів Андрія Рашевського та Ігоря Шматко які, на її думку, порушують особисту честь, гідність та наносять шкоду її репутації.

Більш докладно про прийняті регуляторні акти щодо врегулювання ставок орендної плати та земельного податку, ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно на території Новокаховської громади ми розповімо в подальших публікаціях.