У Новій Каховці відбулась ХІІ чергова сесія міської ради

Учора, 5 серпня, у Новій Каховці відбулась ХІІ чергова сесія міської ради, на якій впродовж п’яти годин роботи депутати розглянули 58 питань порядку денного.

На засіданні були присутні 33 депутати з 34, обраних до складу депутатського корпусу, повідомляє Online НК.

На початку роботи сесії депутати не підтримали два депутатських запити Олени Михайлової щодо ситуації, що склалась навколо продажу будівлі колишнього терапевтичного відділення на території ЦМЛ.

В подальшому депутати розглянули низку питань щодо внесення доповнень до Програми економічного, соціального та культурного розвитку міста Нова Каховка на 2021 рік, затвердженої рішенням міської ради від 24 грудня 2020 року №169.

Зокрема ці зміни торкались питань на 2020-2022 роки, будівництва, реконструкції, капітальних ремонтів об’єктів соціальної сфери та інших об’єктів комунальної власності м.Нова Каховка на 2019-2021 роки,  забезпечення іншої діяльності та розвитку виконавчого комітету Новокаховської міської ради на 2021 рік, Про внесення змін до Програми забезпечення транспортного обслуговування загальноміських заходів на 2021 рік.

Депутати розглянули питання щодо відшкодування різниці в тарифах на послуги місцевого автотранспорту на 2021-2023 роки.

Також депутати не залили поза увагою питання щодо розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка» Новокаховської міської ради на 2020-2022 роки та  реалізації міської програми розвитку освітньої галузі на 2020-2022 роки.

У блоці питань з розвитку спорту, депутати внесли зміни до на 2020-2022 роки, прийняли рішення про створення комунального некомерційного підприємства «Муніципальний футбольний клуб «Нова Каховка» Новокаховської міської ради.

У блоці земельних питань депутати розглянули 35 проектів рішень щодо розпорядження земельними ділянками на території громади.

Нарешті депутати визначили територіальну належності «с.Райське-2» колишньої Райської сільської ради та перейменували дві вулиці у цьому вже мікрорайоні міста.

У блоці бюджетних питань депутати затвердили звіт про використання коштів резервного фонду бюджету територіальної громади за травень 2021 року та внесли зміни до рішення міської ради від 24.12.2020 року №182 «Про бюджет Новокаховської міської територіальної громади на 2021 рік».

На завершення сесії депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України щодо скасування постанови щодо нововведень в оформленні та призначенні субсидій, та повернення нормативів нарахування субсидій, які діяли в опалювальні періоди 2016 – 2018 років. Але більшості голосів присутніх на сесії депутатів в підтримку звернення не знайшлось.

Також депутати не підтримали проект рішення Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради №253 від 04.03.2021 року «Про Положення про помічника-консультанта депутата Новокаховської міської ради».

Більш докладно про окремі рішення сесії ми розповімо у наших подальших публікаціях.