У Новій Каховці міський голова провів апаратну нараду

Сьогодні, 21 грудня, міський голова Нової Каховки, Володимир Коваленко провів щотижневу апаратну нараду з заступниками міського голови, секретарем міської ради, керуючим справами виконавчого комітету, керівниками комунальних підприємства, структурних підрозділів міської ради та виконавчого комітету, повідомляє Online НК.

Перед початком наради присутнім були представлені дві презентації розвитку туристичної галузі Новокаховської ОТГ та короткі звіти про проведену у цьому напряму роботу КП «Агенція регіонального розвитку» та відділом культури і туризму міської ради.

Роботу КП «АРР» презентував її директор Вячеслав Костенюк. Роботу відділу культури і туризму після короткого вступного слова начальника відділу Наталії Зарудної презентував фахівець з туризму Богдан Кравчук.

На початку наради Володимир Коваленко представив присутнім новопризначених старост Козацького округу Руслана Деревянка, Веселівського округу Людмилу Аннас та Райського округу Ігоря Дикуху. Також присутнім був представлений новопризначений директор міського Палацу культури Іван Коваль, колишній Райській сільській голова та в. о. старости округу.

Головний лікар Ігор Гайдаманчук повідомив, що станом на 21 грудня у відділеннях КНП «Центральна міська лікарня м. Нова Каховка» перебуває 101 пацієнт із діагнозом «пневмонія» та ще у 44-го діагностовано вірусне захворювання СОVID-19. З 224 пацієнтів, які хворіли на коронавірус у ЦМЛ, померло 24 особи.

Під час наради міський голова торкнувся питань завершення робіт з освітлення вулиць у Козацькому та Веселому, організації там роботи соціальних працівників, спортивних секцій.

Окремим дорученням керівнику КП «Екосервіс» було доручено вирішення питання щодо переробки та прибирання обрізаного гілля між Корсункою та підстанцією Каховська, на відкриття якої 24 грудня планується приїзд прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

На завершення наради Володимир Коваленко звернув увагу всіх керівників про комунікацію з засобами масової інформації. Він підкреслив, що все добре, що робиться в місті владою йде у позитивний залік всім нам. І нам є про що розповісти.

«Не треба нікого хвалити! Тільки інформація: зроблено те і там. ЗМІ у нас багато і інформацію треба надавати всім. Бо якщо ми про щось не скажемо – знайдуться бажаючі так про це розповісти, що відмиватись рік треба буде…» – поставив завдання міський голова підлеглим.