У Новій Каховці відбулась щотижнева апаратна нарада

Вчора, 26 квітня, Новокаховський міський голова Володимир Коваленко провів щотижневу апаратну нараду зі своїми заступниками, секретарем міської ради, керуючим справами виконкому, керівниками структурних підрозділів відділів виконавчого комітету, керівниками комунальних підприємств.

Нарада розпочалася хвилиною мовчання в пам’ять про 35 роковини з дня техногенної катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції. Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

Міський голова вкотре нагадав, що добігає кінця квітень, попереду насичений подіями період Великодніх та травневих свят, а значить, комунальним підприємствам та всім відповідальним за організацію та проведення святкових заходів відділам потрібно максимально зосередитися на підготовці міста, та, зокрема, місць проведення культурно-масових заходів.

В рамках підготовки до травневих свят Володимир Коваленко дав доручення впорядкувати після реконструкції територію Парку Слави, організувати прибирання стихійного звалища на вулиці Свєтлова, прибрати оголошення та афіші з місць, які для цього не відведені (стовпи, автобусні зупинки тощо). Директору КП “НК Екосервіс” Василю Нікуліну було доручено організувати на весняно-літній період прибирання сміття не тільки в робочі, а і у вихідні та, особливо, святкові дні. Також міський голова наголосив на обов’язковому забезпеченні організованої роботи громадського транспорту в поминальні дні.

Обговорили ситуацію стосовно захворюваності на короновірусну хворобу: так за інформацією Олени Ходорковської, директорки НКП “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка”, на сьогодні в лікарні перебуває 46 хворих на COVID-19 та 27 осіб з вірусною пневмонією.

Стосовно нового надходження вакцини, ситуація поки що не з’ясована через те, що на обласному рівні не відбувся розподіл препаратів серед медичних закладів.