У Новій Каховці відбулась шоста позачергова сесія міської ради

Сьогодні, 14 січня, у Новій Каховці, що на Херсонщині, відбулась шоста позачергова сесія міської ради 8-го скликання. 

Про прийняті на сесії рішення Online НК повідомили в організаційному відділі ради.

В роботі сесії взяли участь 29 депутатів з 36, що обрані до її складу.

Роботі сесії передували засідання постійних депутатських комісій, які розглянули проекти рішень, що були включені до порядку денного, та надали щодо них свої рекомендації.

На початку сесії міський голова Володимир Коваленко повідомив про створення у раді фракції політичної партії Ігоря Колихаєва «Нам тут жити!» у складі п’яти депутатів. Головою фракції обрано Олександра Лук’яненко.

Депутати дообрали затверджених радою старост Козацького, Веселівського та Райського старостинських округів  до складу виконавчого комітету міської ради.

Депутати внесли зміни до Регламенту роботи Новокаховської міської ради 8-го скликання та затвердили  план роботи ради на 2021 рік.

Після обговорення депутати більшістю голосів затвердили умови оплати праці міського голови Володимира Коваленка на 2021 рік.

Також депутати внесли зміни до переліку адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новокаховської міської ради.

В подальшому депутати розглянули та прийняли рішення щодо дванадцять земельних ділянок та одне майнове питання.

Після завершення розгляду питань порядку денного міський голова Володимир Коваленко доповів депутатам про свої зустрічі з представниками громадян міста, які 10 та 12 січня протестували проти рішення Кабінету міністрів про підвищення тарифів на газопостачання та електропостачання. Він заявив про свою підтримку вимог громадян, які були викладені у зверненні до вищих органів влади, яке вони передали для розгляду на сесії міської ради.

Володимир Коваленко запропонував депутатам доручити йому підписати листа від імені Новокаховської міської ради на адресу Президента України, Голови Верховної Ради, Прем’єр-міністра та Асоціації міст України щодо перегляду прийнятих раніше рішень з підвищення тарифів на газо- та електропостачання населення. Ця пропозиція міського голови була одностайно підтримана присутніми на сесії депутатами.

На цьому робота шостої позачергової сесії Новокаховської міської ради 8 скликання була завершена.

Більш докладно про окремі рішення сесії ми розповімо у наших подальших публікаціях.