У Новій Каховці відбулася посвята першачків у «довженківці»

Вчора, 17 вересня, у Новій Каховці колектив та учні ЗОШ №1 зібралися біля пам’ятника Олександру Довженку аби вшанувати митця та відзначити річницю свого навчального закладу. За гарною традицією, цього дня відбулася посвята першачків у «довженківці».

«Довженківець» – не просто звання. Це велика честь і особливий світогляд, який діти пронесуть крізь усе своє шкільне життя, повідомляє Online НК.

Вишикувавшись вздовж паркових алей, учні «довженківської» школи приймали вітання від директора закладу Олени Зуйко, заступників міського голови Сергія Хоменка та Володимира Арнаута, керівника відділу осіти Лілії Микитенко.

Перш за все, велику шану висловили вчителям, які багато років своєї роботи присвятили розбудові майбутнього своєї альма-матер.

Вітали одне одного і школярі. Музичними композиціями, танцювальними номерами, промовистими віршами. По закінченню урочистостей кожен міг згадати свого Довженка, поклавши квіти до підніжжя його постаменту.

Проте віддавати шану геніальному кінематографісту, письменнику, публіцисту учні почали заздалегідь. Діти відвідували заходи у Палаці культури, ходили на екскурсії.

Після урочистостей біля пам’тника великому митцю, на першачків чекав приємний сюрприз у рідних класах.  За ініциативи міського голови Володимира Коваленка, Благодійний фонд «Н.Каховка» (директор Сергій Пасенчук) приготував кожному з них солодкі подарунки.

Діти були безмежно раді та щасливі. Разом з учителями вони щиро дякували благодійникам.