У Новій Каховці відбулось перше засідання нового складу виконавчого комітету ОТГ

Вчора, 1 грудня, у Новій Каховці, що на Херсонщині, відбулося засідання виконавчого комітету ОТГ у новому складі, в роботі якого взяли участь 13 членів виконкому з 15, які вже обрані до його складу.

Про це редакції Online НК  повідомили у загальному відділі міськвиконкому.

Головними питаннями, що розглядались на засіданні, було виконання за дев’ять місяців 2020 року Програми економічного, соціального та культурного розвитку міста Нова Каховка, внесення змін до бюджету Новокаховської міської ОТГ на 2020 рік та виділення коштів з резервного фонду бюджету громади.

Також було заслухано звіт начальника відділу земельних відносин та комунальної власності щодо стану оренди комунального майна, наданого в оренду виконкомом за 9 місяців 2020 року, звіт директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новокаховської міської ради щодо роботи центру та звіт начальника фінансового управління про використання коштів резервного фонду міського бюджету за жовтень 2020 року.

На засіданні виконкому прийняте рішення про внесення змін до паспортів автобусних маршрутів на прохання мешканців населених пунктів Райське, Тополівка, Обривка та Маслівка, щодо облаштування додаткових автобусних зупинок.

Серед інших питань, розглянутих на засіданні виконкому, були дозволи на благоустрій, розміщення зовнішньої реклами, привласнення поштових адрес об’єктам нерухомості, встановлення режиму роботи, затвердження протоколів засідання комісії з питань захисту прав дитини та протоколу засідання конкурсної комісії з визначення виконавця послуг із вивезення побутових відходів на територіях Козацького та Веселівського старостинських округів.

Всього було розглянуто 48 питань, за якими прийняті відповідні рішення.