У Новій Каховці відбулось регіональне зібрання голів територіальних громад

Вчора, 22 квітня, за ініціативи Новокаховського міського голови Володимира Коваленка в яхт-клубі “Maxim Marine” відбулась зустріч голів територіальних громад Херсонщини.

Про це редакції Online НК повідомила прессекретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

Темою зустрічі стало обговорення співпраці громад в напрямку розвитку туристичного потенціалу таврійського регіону.

Організатори заходу, КП “Агенція регіонального розвитку” та відділ культури і туризму Новокаховської міської ради гостинно зустріли учасників.

Так в одне з мальовничих місць Новокаховської територіальної громади завітали міські голови Каховки – Віталій Немерець та Берислава – Олександр Шаповалов, заступник Таврійського міського голови Анатолій Білий, голови територіальних громад та представники селищ Новорайське, Тягинка, Тавричанка, Зелений Під, Асканія-Нова, Присиваське, Чаплинка, Хрестівка, Милівка, Любимівка.

Також участь у зустрічі взяли голова Каховської районної ради Валерій Брусенський, секретар Новокаховсьої міської ради Дмитро Васильєв та керуючий справами виконавчого комітету Віталій Кубатко.

Кожна громада представила свої туристичні родзинки, разом з модератором зустрічі Павлом Яремієм обговорили проблеми і переваги туристичної галузі нашого регіону та перспективи партнерства між громадами.

В найближчій перспективі планується залучити до співпраці адміністрації Генічеської та Скадовської територіальних громад для реалізації проекту “Туристичний кластер “Соляна дорога”, про що буде укладено відповідний меморандум.