У Новій Каховці відбулось свято, присвячене Міжнародному дню музики

У Новій Каховці в дитячій школі мистецтв відбулось свято, присвячене Міжнародному дню музики, а також 45-річчю музичного відділення школи.

Про це редакції Online НК повідомила керівник відділу культури і туризму територіальної громади Наталія Зарудна.

Учні та викладачі підготували чудовий концерт, в якому лунали безцінні твори, сучасних та зарубіжних композиторів, що стали надбанням світової музичної культури, а учениця 7 класу фортепіанного відділу Мирослава Таран (викладач Наталія Тишкова) виконала власний твір «Осіння імпровізація», щиро розкриваючи усім присутнім стан своєї власної душі.

Концерт вийшов справді неймовірно чуттєвим, а чудовим подарунком для учнів – юних творців музичного мистецтва від міста став новенький музичний інструмент – гітара.

Музика — це найпрекрасніша цінність людства, це міжнародна мова, яка зрозуміла всім. Вона торкається душі кожного, відкриваючи двері в чудовий світ звуків, служить джерелом непередаваних відчуттів і емоцій, змушує радіти і співчувати, виступає як неймовірний інструмент самовираження і натхнення.

Вітаємо усіх причетних до цього вічного і неповторного мистецтва з Міжнародним днем музики! Сердечно бажаємо невичерпного натхнення та підкорення нових творчих вершин задля подальшого збагачення духовної скарбниці музичного мистецтва!