У Новій Каховці відбулось засідання конкурсної комісії з обрання керівника ЦМЛ (відео)

Сьогодні, 26 травня, під керівництвом першого заступника міського голови Олега Тарабаки відбулось засідання конкурсної комісії з обрання керівника КНП “Центральна міська лікарня міста Нова Каховка”.

Єдиною претенденткою на цю посаду стала Наталя Гончарова. Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

До складу конкурсної комісії увійшли:

  • Олег Батурін, голова ГО “Медія клуб громадського діалогу Європростір”,
  • Тетяна Коршунова, заступник голови правління ГО “100 відсотків життя, Херсонський регіон”,
  • Оксана Сарафанова, голова територіальної профспілкової організації працівників охорони здоров’я м. Нова Каховка,
  • Олена Шавкутенко, представник трудового колективу КНП “Центральна міська лікарня міста Нова Каховка”,
  • Тетяна Шведова, начальник юридичного відділу виконкому міської ради,
  • Віталій Штанько, керівник ГО “Сила громади Асканія Нова”.

Наталя Гончарова виступила з конкурсною пропозицією, в якій представила стратегічний план розвитку КНП “Центральна міська лікарня міста Нова Каховка”.

Конкурсантка зазначила, що лікарня має потужний кадровий та матеріально-технічний потенціал, який можливо і необхідно реалізувати шляхом створення з Власником необхідних умов для забезпечення доступної та якісної медичної допомоги населенню, організації належного управління внутрішнім лікувально-діагностичним процесом і ефективного використання майна та інших ресурсів лікарні.

Також на розгляд комісії були представлені пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників КНП.

Особливу увагу Наталя Гончарова приділила формуванню кадрового потенціалу, як одному з основних напрямків розвитку підприємства.

“Ретельний аналіз організаційно-штатної структури, її модернізація та оптимізація нададуть змогу створити сучасне, конкурентоспроможне економічно незалежне, і прибуткове в майбутньому, підприємство”, – зазначила претендентка.

Члени конкурсної комісії одноголосно прийняли рішення рекомендувати міському голові Нової Каховки Володимиру Коваленку призначити Наталю Гончарову директором КНП “Центральна міська лікарня міста Нова Каховка”.