У Новій Каховці відбулось засідання міської комісії з ТЕБ та НС

Вчора, 16 вересня, у Новій Каховці під керівництвом першого заступника міського голови Олега Тарабаки відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій територіальної громади.

Про це редакції Online НК повідомив начальник управління з питань НС та ЦЗН Новокаховської громади Олександр Бараніченко.

Члени комісії розглянули три питання порядку денного, зокрема:

  • Про епедемічну ситуацію на території Новокаховської міської територіальної громади пов’язану з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19;
  • Про погіршення санітарно-епідемічної ситуації у 2021 році, пов’язану з реєстрацією спалахів гострих кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь;
  • Затвердження Комплексного плану заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в осінньо-зимовий період 2021/2022 року на території  Новокаховської міської територіальної громади.

За підсумками обговорення члени комісії прийняли рішення, що знайшли своє вираження у протоколі №49, який пропонується для ознайомлення в повному обсязі: