У Новій Каховці відбулось засідання міської комісії з ТЕБ та НС

Вчора, 27 травня, у Новій Каховці під керівництвом першого заступника міського голови Олега Тарабаки відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій територіальної громади.

Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

Члени комісії розглянули три питання порядку денного, зокрема:

  • Про заходи щодо забезпечення готовності та реагування на можливі надзвичайні ситуації в умовах ускладнення воєнно-політичної обстановки;
  • Про проведення 29 травня 2021 року звітного концерту дитячої школи танцю “Life in Dance” у приміщенні Палацу культури;
  • Про стан протипожежного водопостачання Новокаховської територіальної громади.
    За підсумками обговорення члени комісії прийняли рішення, що знайшли своє вираження у протоколі №42, який пропонується для ознайомлення в повному обсязі:

Пропонуємо для ознайомлення повний текст протоколу засідання комісії та всі прийняті нею рішення.

Днем раніше, 26 травня, члени регіональної комісії з питань ТЕБ та НС зустрілися для вирішення питання про проведення 27 травня ювілейного концерту з нагоди відзначення 25-річчя Народного художнього колективу “Божья коровка” у приміщенні Палацу культури.

Відповідне рішення було ухвалене в протоколі №41 міської комісії з питань ТЕБ і НС. Концерт відбувся з урахуванням всіх карантинно-епідемічних вимог.

Пропонуємо для ознайомлення повний текст протоколу засідання комісії та всі прийняті нею рішення.