Новокаховський виконком затвердив нові тарифи на водопостачання для територіальної громади

Вчора, 28 вересня, у Новій Каховці відбулось засідання виконавчого комітету територіальної громади.

На розгляд виконкому винесли 40 питань. Головував на засіданні перший заступник міського голови Олег Тарабака, повідомляє Online НК.

Про готовність міського господарства до зими доповів Леонід Чурсинов.

Він зазначив, що є кілька проблемних моментів, але вони не завадять вчасно і якісно розпочати опалювальний сезон. Серед них – ремонт каналізаційного колектора на вулиці Дружби, який ще триває. Всі 5 міських котелень повністю готові, необхідні дозволи і запаси палива є.

Незабаром планується відремонтувати дві теплотраси: біля Вищого Професійного училища і ділянку траси, яка йде до Станції швидкої допомоги.

На 92% готовий житловий фонд, закінчуються приготування у бюджетних закладах. Всього для забезпечення сталої роботи міського господарства передбачено трохи більше 10 мільйонів гривень, з яких 8 з половиною мільйонів – це кошти міського бюджету.

Другий блок питань торкався встановленню тарифів на водопостачання для громад у старостинських округах. Про свої наміри підвищити тарифи на воду заявили комунальні підприємства «Сількомунгосп «Веселе», «Козацький багатогалузевий комбінат комунальних підприємств» і «Основа».

У Веселому тепер за водопостачання платитимуть 18 гривень 7 копійок за кубометр води. (був тариф в 11 гривень). У Козацькому мешканці багатоповерхівок матимуть в платіжках 39 гривень 40 копійок (18.20 – водопостачання і 21.20 – водовідведення), що більше на 6 грн., ніж було раніше.

Майже удвічі зросте тариф для жителів Дніпрян, Райського і Центральної Основи. Раніше для кожного населеного пункту діяв свій тариф. Тепер він стане єдиним, доповів членам виконкому керівник підприємства КП «Основа» Олександр Чечин. З 1 жовтня мешканці багатоповерхівок Дніпрян, Райського і Основи будуть платити по 36 гривень за куб води  (16.50 – водопостачання і 19.50 – водовідведення).

Під час розгляду питань була погоджена Інвестиційна програма на наступний рік для КП «Сількомунгосп «Веселе» і КП «НК Екосервіс».

Про зміни в мережі закладів середньої освіти доповіла начальник міського відділу освіти Лілія Микитенко. Вона повідомила скільки учнів у нашій громаді нині харчуються за кошти міського бюджету. Безоплатне харчування отримують 2720 дітей, які навчаються в 1-4 класах.

Також в нашій громаді забезпечено безоплатне харчування для учнів 1-11 класів, які є пільговиками. Таких дітей у нас 477. Крім того, вона повідомила, що дві групи (в Корсунській гімназії і Козацькому ЗДО) набудуть статус інклюзивних.

Під час засідання виконкому затвердили переможців Громадського бюджету, які реалізують власні проекти вже наступного року за кошти міського бюджету. Кому пощастило найбільше – дізнаєтесь дещо згодом.

Начальник міського УПСЗН Олена Стоянчук повідомила, що незабаром нашим ліквідаторам аварії на ЧАЕС вручать медалі, а три людини з числа дітей-сиріт чи позбавлених батьківського піклування отримають власне житло. У свою чергу члени виконкому розглянули блок питань Служби у справах дітей і організаційні питання роботи виконкому.