У Новій Каховці відбулись громадські обговорення щодо встановлення розміру ставок податків

Сьогодні, 4 червня, у великій залі засідань Новокаховської міської ради відбулися громадські обговорення щодо встановлення розміру ставок земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та ставок орендної плати за землю комунальної власності.

Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

Як пояснив перший заступник міського голови Олег Тарабака, при розробці проектів рішень, винесених на обговорення, відділ земельних відносин та комунальної власності Новокаховської міської ради співпрацював з фахівцями управлінь старостинських округів, адже території Новокаховської територіальної громади знаходяться населені пункти різного фінансового стану. Тому до кожного старостинського округу намагались застосувати індивідуальний підхід.

Так, важаючи на спад економіки у зв’язку з пандемією, ставки земельного податку та ставки податку на нерухоме майно на території міста було запропоновано залишити без змін.

При розробці проекту рішення щодо встановлення ставок орендної плати за землю запропоновано підвищення в середньому на 1%.

Під час обговорень лунали пропозиції залишити ставки, принаймні, на рівні минулого року. Особливо гарячі суперечки точилися навколо ставок та орендної плати за землю сільгосппризначення.

В результаті вирішили всі пропозиції та зауваження винести на розгляд депутатських комісій з метою остаточного формування проектів рішень.