У Новій Каховці відбулись установчі збори Громадської ради при виконавчому комітеті міської ради

Вчора, 23 квітня, у Новій Каховці, що на Херсонщині, відбулись установчі збори з обрання Громадської ради при виконавчому комітеті міської ради.

Про це редакції Оnline НК повідомили в організаційній групі з формування Громадської ради.

Згідно рішення ініціативної групи з формування Громадської ради при виконавчому комітеті Новокаховської міської ради, до участі в установчих зборах на підставі поданих пакетів документів були допущені представники 30 інституцій громадянського суспільства (ІГС).

На установчі збори прибули представники 28 ІГС.

За дорученням ініціативної групи збори відкрила Лариса Житченко, яка прозвітувала про її діяльність.

За підсумками роботи ініціативної групи вона запропонувала присутнім прийняти рішення про включення до складу Громадської ради представників всіх ІГС, які подали документи на участь у її діяльності та представники яких прибули на установчі збори.

Присутні на установчих зборах підтримали цю пропозицію та одноголосно за це проголосували.

До складу громадської ради не увійшли О.Євстратов (ГО Новокаховський яхтклуб) та М.Пшенична (ГО Молодіжна рада), які були відсутні на установчих зборах.

Перед новообраними членами Громадської ради виступив міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко, який поздоровив присутніх з обранням до складу ради, побажав плідної спільної роботи на благо громади та її мешканців та окреслив коло проблем, які зараз вирішує міська влада.

Протокол Установчих зборів щодо обрання членів Громадської ради буде винесено на затвердження планового засідання виконавчого комітету у травні.