У Новій Каховці відбулись відбіркові тури «Ігор патріотів Херсонщини – 2021»

У вересні Новокаховська міська бібліотека для дітей та юнацтва провела відбіркові тури місцевого етапу обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини».

Про це редакції Online НК повідомили у відділі культури і туризму територіальної громади.

Розпочали цьогорічне змагання патріотів учні Академічного ліцею «Спектр». 13 вересня діти двох класів 5-А та 6-В виборювали звання переможців І (відбіркового) туру. Народ у Ліцеї зібрався серйозний, тож і переможців цього патріотичного сезону як ніколи – по 5 дітей!!!

Ігри проходили у вже звичному і улюбленому дітьми форматі – вікторини. П’ятикласники відповідали на відео-питання, розгадували загадки про рослинний та тваринний світ Херсонщини, згадували визначні місця та пам’ятники Нової Каховки. А шестикласники блискуче змагалися у Бліц-турнірі.

Патріотичну естафету підхопили учні 7 та 8 класів Новокаховської гімназії. 16 вересня у міській бібліотеці для дітей та юнацтва діти відіграли   І-й відбірковий тур. Змагалися гімназисти за допомогою краєзнавчої  гри «Лицарі Таврійського краю». Згадували найвизначніші події, найвидатніших героїв козацької доби, пов’язанні з нашим краєм! Загалом, впоралися, бо ж знову 5 переможців.

20 вересня продовжили змагання  за звання юних патріотів Херсонщини учні 8-а та 7-Б класів Академічного ліцею «Спектр». Гра була неперевершена і було дуже складно визначити переможців, бо круті усі!

Всі відбіркові зустрічі пройшли у дружній атмосфері, прикрашеній азартом Гри. «Ігри патріотів Херсонщини» –  це саме той варіант коли поєднуючи знання, інтуїцію, спостережливість і мінімум аналітики, –  можна виграти цілу Гру.

Тож вітаємо переможців І-го відбіркового туру та з нетерпінням чекаємо на продовження!