У Новій Каховці відбулися командно-штабні навчання Каховського району

Сьогодні, 26 серпня, у Новій Каховці відбулись командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту Каховської районної державної адміністрації при виникненні надзвичайних ситуацій.

Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

Керував навчаннями заступник Херсонської ОДА Микола Якименко. Заступники керівника навчання – начальник ГУ ДСНС України в Херсонській області Андрій Павленко та директор Департаменту з питань ЦЗ та оборонної роботи ХОДА Олексій Сулімов.

Новокаховську громаду на навчаннях представляв перший заступник міського голови Олег Тарабака та начальник Управління з питань НС та ЦЗН Олександр Бараніченко.

Також серед учасників були присутні керівний склад ЦЗ Каховського району, місцева комісія з питань ТЕБ та НС району, районна комісія з питань евакуації, спеціалізовані служби ЦЗ району, представники територіальних громад, представники підприємств та установ, на яких заплановано спеціальне навчання з питань ЦЗ.

Тема навчання: “Дії органів управління та сил цивільного захисту Каховської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Херсонської області у разі виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру”.

Цілями навчання були:
Перевірка готовності керівного складу органів управління цивільного захисту та сил реагування до дій в умовах надзвичайних ситуацій природного\техногенного характеру
Відпрацювання порядок взаємодії органів управління цивільного захисту району у випадку загрози або виникнення надзвичайних ситуацій, при подоланні їх наслідків та проведенні евакуації.
Удосконалення практичних навичок керівного складу району та територіальних громад в організації управління підпорядкованими силами та засобами в умовах загрози виникнення і при виникнення надзвичайних ситуацій.
Перевірка на практичних заходах реальності плану реагування на надзвичайні ситуації ЦЗ району, їх відповідність вимогам керівних документів та конкретним місцевим умовам техногенно-екологічного стану.