У Новій Каховці відбувся чемпіонат України з волейболу пляжного серед юнаків та дівчат

У Новій Каховці гостинно приймали чемпіонат України з волейболу пляжного серед юнаків та дівчат U18, в якому взяли участь 34 команди юнаків та 40 пар дівчат із різних регіонів країни.

Про це редакції Online НК повідомили у відділі освіти міської ради.

Новокаховську міську територіальну громаду на цих змаганнях представляли вихованці ДЮСШ міської ради під керівництвом тренерів Петра і Галини Бойко у складі: Бойко Євгеній, Щербинський Дмитро, Дегтяр Денис, Бойко Михайло, Породзінський Руслан, Літвінова Дар’я, Бойко Анна, Віхтюк Поліна.

За підсумками змагань кращі результати наших юних пляжників наступні:

  • І місце – Євгеній Бойко/Владислав Омельчук (м. Нова Каховка/м. Рівне),
  • 4 місце – Щербинський Дмитро/Джуль Микола (м. Нова Каховка/с. Виноградове),
  • 7 місце – Дегтяр Денис/Свиридов Максим (м. Нова Каховка/с. Чулаківка).

Переможці та призери чемпіонату були нагороджені дипломами, медалями Федерації волейболу України та цінними подарунками від депутата обласної ради Віктора Деркача.
Чемпіони України у цій віковій категорії (юнаки: Бойко Євгеній, Омельчук Владислав та дівчата: Романюк Дар’я, Сердюк Єва з міста Чорноморськ) отримали право представляти нашу державу на чемпіонаті Європи.

Вітаємо нашого вихованця Бойка Євгенія, його тренерів з перемогою та бажаємо успіхів на чемпіонаті Європи!

За допомогу в організації та проведенні змагань висловлюємо слова подяки: заступникам міського голови Леоніду Чурсинову та Сергію Хоменку, депутату міської ради Сергію Петрушевському, Валерію Яковенку (помічнику депутата обласної ради Данила Репілевського), директору Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Ірині Лісовській!

Також висловлюємо вдячність Володимиру Дяглеву за фотозйомку змагань та Олександру Бойку й Олексію Бублику за відеорепортаж і музичний супровід.

Користуючись нагодою, також висловлюємо подяку Віктору Деркачу за придбання спортивної форми для гравців “Збірної команди Херсонської області” – чемпіона України з волейболу “Дитяча ліга” серед юнаків 2005 року народження, до складу якої входять 4 вихованця Новокаховської ДЮСШ.