У Новій Каховці відбувся фінал відкритої першості міста з футболу пам’яті В.Б. Куліка

Минулими вихідними у Новій Каховці відбулися фінальні ігри відкритої першості міста з футболу серед команд юнаків та чоловіків присвячена пам’яті В.Б. Куліка.

Про це редакції Online НК повідомила начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Наталія Таран.

Турнір відбувся за підтримки ГО «Федерація футболу міста Нова Каховка» (голова ГО – Леонід Чурсинов), відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради, начальник відділу – Наталія Таран.

У змаганнях взяли участь вісім команд: «Таврія» (Нова Каховка); «Основа» (ц. Основа); «Біла стріла» ; м. Нова Каховка; «ДЮСШ Таврія» – м. Нова Каховка; «Норма» м. Нова Каховка; «Локомотив» м.Таврійськ; Мала Каховка; «Іскра» с. Кам’янка.

Після зіграних матчів та запеклої боротьби результати виглядять наступним чином:

  • ІІІ місце – Мала Каховка
  • ІІ місце – «Таврія» (Нова Каховка)
  • І місце –  «Іскра» с. Кам’янка

На нагороджені до спортсменів з привітаннями звернулась головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради Оксана Бєла, яка подякувала всім учасникам, не зважаючи на погоду, за видовищні матчі, чудову атмосферу, та гарний настрій.

Суддівська колегія, яку очолював Олег Слива, визначила  кращих гравців:

  • захисник – Чекулаев Олександр;
  • воротар – Піліпчук Віктор;
  • бомбардир – Нечеса Михайло;
  • гравець турніру – Григоренко Микита.

ГО «Федерація футболу м. Нова Каховка», відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради вітає всіх переможців та виражає вдячність всім учасникам.

Наша довідка: Віталій Борисович Кулик – тренер-викладач секції з футболу дитячо-юнацької спортивної школи «Таврія». Людина доброї душі, закоханий в гру на все життя. До останнього знаний у місті тренер працював зі  своїми вихованцями. 18 років свого життя він присвятив дичячому футболу.  Скільки спогадів, думок та жартів передав нам дорогий і майже рідний кожному у футбольних колах Віталій Борисович! Його мудрість, життєвий та футбольний досвід слугуватимуть ще не одному поколінню.