У Новій Каховці відбувся Гала-концерт Фестивалю дитячої та юнацької творчості (фото)

Вчора, 1 червня, міський Палац культури Нової Каховки наповнився дитячим сміхом та радісними емоціями: з нагоди Дня захисту дітей там відбувся Гала-концерт Фестивалю дитячої та юнацької творчості “Смарагдове місто”.

Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

Цього року фестиваль-конкурс проходив впродовж квітня-травня в онлайн режимі. В ньому взяли участь майже 400 юних талантів Новокаховської громади. Діти змагались в номінаціях «Образотворче мистецтво», «Естрадна пісня», «Хореографічне мистецтво», «Художнє читання», «Авторська поезія», «Інструментальне виконавство».

З привітальним словом до учасників звернувся перший заступник міського голови Олег Тарабака. Він побажав юним талантам натхнення, цілеспрямованості, прагнення до досконалості, а також справжнього безтурботного і щасливого дитинства.

Також талановитих дітей привітали начальник служби у справах дітей Оксана Поповиченко та начальник відділу культури і туризму Наталія Зарудна.

“18-й рік поспіль в нашому місті проходить цей фестиваль. Він розкриває юні таланти нашої громади. Цього року до участі приєднались талановиті діти з Веселого та Козацького і вони є серед переможців! Ми започаткували дві нові номінації – «авторська поезія» та «інструментальне виконавство». Тож незважаючи на виклики часу – фестиваль є і він буде!”- сказала Наталія Зарудна.

Кращі з найкращих учасників конкурсу отримали нагороди та солодкі подарунки.

А на завершеня свята на всіх дітлахів, які завітали до Палацу культури, чекало смачне морозиво від міського голови Володимира Коваленка.