У Новій Каховці відбувся Х ювілейний турнір з футболу серед аматорських команд

Минулими вихідними у Новій Каховці на футбольному полі «Дніпро» спортивного комплексу стадіону «Енергія» відбулися матчі Х ювілейного турніру відкритої першості міста серед аматорських команд, присвяченого пам’яті Олега Пилиповича Філатова.

Про це редакції Online НК повідомила керівник відділі у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту територіальної громади Наталія Таран.

Цього року в турнірі змагались чотири команди, а саме: команда «Колос» с. Чорнянка, збірна команда «Вінегрет», ветерани «Енергія» та команда юніорів «Енергія».

З нагоди відкриття цього щорічного турніру, який проходить за підтримки громадської організації «Федерація футболу у м. Нова Каховка» (голова Леонід Чурсинов), відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради (начальник Наталія Таран) та технічної компанії SELECT, з привітальними словами звернувся організатор турніру Денис Білоусов, який побажав спортсменам чесної і безкомпромісної гри за право отримати «Кубок Філатова О.П.».

За результатами зіграних ігор, результати виглядають наступним чином:
III місце – ветерани «Енергія»
II місце – збірна команда «Вінігрет»
I місце – с. Чорнянка «Колос»

Кращим гравцям в командах від технічного партнера турніру компанії SELECT були вручені індивідуальні подарунки:

  • Нагорода «Кращий воротар» була вручена Данилу Данилову (гравець команди юніори «Енергія»);
  • «Кращим бомбардиром» турніру було визнано Тимура Цоя (гравець команди «Колос»);
  • Легендою 10-річчя турніру став Ігор Штихар (гравець команди ветерани «Енергія»).

І з нагородою “Кращий гравець” турніру закінчив виступ на Х традиційному турніру Сергій Цой (гравець збірної команди «Вінігрет»).

Команди-переможці отримали грамоти та кубки, кращі гравці були нагороджені статуетками.

Організатори змагань висловлюють щиру подяку голові громадської організації «Федерація футболу м. Нова Каховка» – Чурсинову Леоніду Григоровичу, начальнику відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту – Таран Наталії Миколаївні та компанії SELECT.

Міський голова Володимир Коваленко, голова ГО «Федерація футболу м. Нова Каховка» Леонід Чурсинов та відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради (начальник Наталія Таран) щиро вітають переможців турніру та висловлюють вдячність учасникам, а також всім, хто залучився до проведення цього турніру присвяченого пам’яті Олега Пилиповича Філатова.

Наша довідка: Олег Пилипович Філатов народився 10 березня 1947 року, вихованець новокаховського футболу, грав на позиції лівого крайнього захисника. З жовтня 1963 року – виступав в новокаховській «Енергії», куди його зовсім юного запросив тренер В.М. Григор’єв.

Вже в 1964 році 17-річний Олег взяв участь в іграх першості області і попереднього турніру чемпіонату республіки.

Чотири сезони виступав за основний склад “Енергії” в класі “Б”. З жовтня 1970 року по серпень 1971 року брав участь в першості Запорізької області в складі команди “Енергія” (м. Бердянськ). З серпня 1971 року по листопад 1972 року – учасник першості Миколаївської області в складі першотравневого “Спартака” (тренер Л.Г. Кравицький). З листопада 1972 року по серпень 1974 року – гравець новокаховської “Енергії”.

Олег Філатов – триразовий чемпіон Херсонської області, володар Кубка області (1974), переможець першості області ДСТ “Авангард” (1973, 1974). В останні роки життя Олег Пилипович присвятив себе тренерській роботі з юнацькими командами. Але на жаль, сердце цієї чудової людини перестало битися 4 листопада 1999 року.

Не порушуючи прийнятих і встановлених традицій “пам’ятати, шанувати і поважати”, вихованці та друзі гравця і тренера новокаховського ФК “Енергія” О.П. Філатова, продовжують кожен раз збиратися в аматорські команди, самоорганізовуватися в єдині дружні спортивні колективи і брати участь в щорічному, вже 10–му за рахунком, відкритому турнірі, що присвячений пам’яті Олега Пилиповича, який залишив значний слід в футбольній історії міста.