У Новій Каховці відбувся І тур чемпіонату Херсонщини з футболу серед дівчат

У минулу неділю на футбольному полі із синтетичним покриттям «Дніпро» стадіону «Енергія» відбувся І тур чемпіонату Херсонської області з футболу серед команд дівчат 2004-2006 р.н. (WU-17).

Про це редакції Online НК повідомили у відділі у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міськради.

В І турі чемпіонату взяли участь чотири футбольні команди, а саме:
– Новокаховська ДЮСШ «Таврія»;
– «Славія» (м. Берислав);
– СДЮСШОР «Кристал» (м. Херсон);
– ДЮСШ Скадовського району ХОО ФСТ «Спартак».

Все більшої популярності набуває футбол в який грають жінки. Жіночі футбольні команди є і в Новокаховській ДЮСШ «Таврія» під керівництвом тренера Андрія Ківнюка. Для нього тренування дівчат це частина життя, це не просто робота, це його творіння. Людина, одного разу віддавши серце футболу, буде вірна цій грі до кінця життя! Напружена боротьба точилася на кожному клаптику поля, адже кожна команда прагнула здобути перемогу. Наші дівчата зіграли блискуче, продемонструвавши гарну командну гру.

Результати І туру чемпіонату Херсонської області з футболу серед команд дівчат 2004-2006 р.н. (WU-17):
– Новокаховська ДЮСШ «Таврія» – СДЮШОР «Кристал» (м. Херсон) 1:1 (пенальті 4:3).
– Новокаховська ДЮСШ «Таврія» – «Славія» (м. Берислав) 0:0 (по пенальті 3:1)
– Новокаховська ДЮСШ «Таврія» – ДЮСШ Скадовського району ХОО ФСТ «Спартак» 0:0 (пенальті 4:3).

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради та Новокаховська ДЮСШ «Таврія» вітає всіх учасників з перемогою та бажає успіхів і футбольного фарту в наступних матчах чемпіонату.