У Новій Каховці відбувся ІІ районний тур «Ігор патріотів Херсонщини – 2021»

На базі Новокаховської міської бібліотеки для дітей та юнацтва в онлайн-форматі відбувся ІІ районний тур «Ігор патріотів Херсонщини – 2021».

Про це редакції Online НК повідомила керівник відділу культури і туризму територіальної громади Наталія Зарудна.

Конкурсне змагання проходило за допомогою онлайн платформи Classtime у формі тестування для трьох вікових категорій.

І (місцевий) тур відбувався протягом вересня для учнів від 5-х до 9-х класів. Бажаючих виявилося багато, що дуже тішить, адже патріотичне виховання завжди було і залишається пріоритетним. Активними учасниками стали учні Академічного ліцею «Спектр», Ліцею № 2 ім. А.Бахути, Новокаховської гімназії, ЗОШ № 6, ЗОШ № 10, Дніпрянської ЗОШ, Маслівської ЗОШ, Корсунської гімназії та Веселівського ліцею. Завдяки злагодженій роботі бібліотечних працівників масових та шкільних бібліотек проведені тестування та вікторини в «Іграх патріотів – 2021».

Загалом, у конкурсі прийняли участь 275 дітей, учнів 5-9 класів, а переможцями І туру визначено аж 40 дітей! Це безумовний рекорд всіх попередніх Ігор!

Імена переможців ІІ міжміського туру інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини – 2021»:
– У молодшій віковій категорії у додатковому віртуальному інтелектуальному двобої з Мельниченком Максимом, учнем 5 класу Корсунської гімназії, перемогу здобув Архипов Кирило, учень 5-А класу Академічний ліцей «Спектр», читач міської бібліотеки для дітей та юнацтва!
– У середній віковій категорії – вітаємо Петровського Михайла, учня 6 класу Веселівського ліцею, читача Веселівської сільської бібліотеки!
– У старшій віковій категорії – лідером є Микитенко Володимир учень 8-Б класу Ліцею № 2 ім. А.Бахути, читач міської бібліотеки для дітей та юнацтва!

Кожен з переможців І туру отримав грамоту та смачні подарунки, завдяки депутатам Новокаховської міської ради Кибалку Олексію і Бондарчуку Артему та заступнику міського голови Сергію Хоменку.

Вітаємо усіх учасників, батьків та натхненників-бібліотекарів із заслуженими перемогами у ІІ турі та щиро бажаємо неодмінно і впевнено пройти ІІІ обласний тур і здобути омріяну перемогу!