У Новій Каховці відбувся мітинг присвячений Дню захисників та захисниць України, Дню козацтва та святу Покрови Пресвятої Богородиці

Сьогодні, 14 жовтня, біля Пам’ятної Стели Захисникам Вітчизни на проспекті Перемоги зібрались керівництво області, району, громади, депутати міської ради, члени виконкому, військовослужбовці, учасники бойових дій АТО/ООС, волонтери, ветерани, воїни-інтернаціоналісти, представники громадських організацій, підприємств, жителі Нової Каховки та гості міста.

Присутні від щирого серця та з відчуттям глибокої вдячності вітали всіх, хто захищав нашу державу, і нині стоїть на варті миру та спокою України. Про це редакції Online НК  повідомила прес-секретар Новокаховського міськвиконкому Ірина Дахновська.

З привітальними словами з нагоди знаменного свята до громади звернувся міський голова Володимир Коваленко:

“14 жовтня – унікальний день: в ньому, без перебільшення, зібрана вся історія України, адже в різні періоди вона вимагала захисту рідної землі, своєї родини, честі, гідності та просто права жити. Цей день сповнений духовності: в ньому і сутність православної України, козацької звитяги, героїзму та самопожертви воїнів АТО, героїв, які боронили українську землю в роки Другої світової війни. Нехай сьогоднішній день для всіх стане днем честі по відношенню один до одного. Адже життя – це не війна, життя – це розум, честь та гідність по відношенню один до одного”- зазначив міський голова.

Також слова вітання лунали від голови Херсонської обласної адміністрації Сергія Козиря та голови Каховської РДА Наталії Стаднік.

Своїх побратимів та всіх присутніх привітав голова громадської організації воїнів АТО «Біла стріла» Дмитро Марков.

Від Новокаховської міської організації ветеранів війни та праці звернувся директор музею історії міста Віктор Васильєв.

До пам’ятника Захисникам України були покладені квіти.