У Новій Каховці відбувся відкритий шаховий турнір присвячений Дню міста

Вчора, 26 вересня, відбувся відкритий шаховий турнір серед юнаків і дівчат, чоловіків та жінок, ветеранів присвячений Дню міста Нова Каховка, в якому взяли участь 43 учасника з різних куточків Херсонщини.

Як повідомили редакції Online НК у відділі у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, на турнір прибули представники Берислава, Скадовська, Херсона, Каховки, Олешок, а також місцеві шахісти.

Турнір відбувся за підтримки міського голови Нової Каховки Володимира Коваленка. Як стало відомо редакції Online НК, змагання шахістів підтримав також народний депутат Верховної Ради Ігор Колихаєв.

Призери турніру отримали грамоти, медалі, переможці в кожній категорії також отримали пам’ятні статуетки від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту та премії всім призерам в кожній категорії.

Нагородженя провів секретар Новокаховської міської ради Олександр Лук’яненко, який привітав учасників змагання від жителів Новокаховської громади та запропонував усім присутнім хвилиною мовчання віддати шану загиблим військовим і курсантам в авіакатастрофі під Харковом.

Поважне жюрі визнало переможцями:

– Ветерани: 3 місце – Пільщиков О., 2 місце –  Захаров А., 1 місце –  Радіонов І.

– Дорослі: 3 місце – Установ М., 2 місце – Гриценко М., 1 місце –  Шкура Ю.

– Жінки: 3 місце – Берднікова О., 2 місце – Майко А., 1 місце – Зінкевич Ю.

– Дівчата 2004 р.н і молодше: 3 місце – Варганова І., 2 місце – Яришкіна І., 1 місце Гринюк М.

– Дівчата 2010 р.н і молодше: 3 місце – Міхно В., 2 місце – Степаненко Л., 1 місце- Березіна М.

– Юнаки 2004 р.н і молодше: 3 місце – Захаров А., 2 місце – Зінкевич С., 1 місце – Тільнов Т.

– Юнаки 2004 р.н. і молодше: 3 місце- Кириченко К., 2 місце – Кузнецов Д., 1 місце Шкура М.

Секретар міської ради Олександр Лук’яненко та керівник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран привітали переможців та побажали усім учасникам турніру подальших спортивних успіхів!