У Новій Каховці відбувся відкритий діалог просто неба про миробудування

Вчора, 21 вересня, у Новій Каховці відбувся захід під назвою “Міжнародний день миру 2021”. На нього завітали заступник міського голови Володимир Арнаут та заступник начальника відділу культури та туризму міської ради Яна Малига.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на сторінку “Радіо НК” у Фейсбук.

Що представляє собою “Міжнародний день миру 2021”? Це перформативна вистава “Акорд” – про цінність миру з перших вуст (від героїв, які пережили і прожили війну з її травмами та відбитками) – показ якої у Новій Каховці планується на 24 вересня.

А також відкриті діалоги просто неба про миробудування завдяки докладанню спільних зусиль та цінності миру і прав людини.

Отже, учасники події обговорили проблематику питання миру через призму власного набутого життєвого досвіду. Лунали різні позиції: для когось мир – це спокійне життя для дітей, внуків та правнуків, для інших – дружні відносини між росіянами, білорусами та українцями, ще дехто вважає, що мир та спокій може забезпечити неухильне дотримання законів та прав людини всіма установами держави. Та згодилися на тому, що мир необхідний всім.