У Новій Каховці відділ ДАБК розпочав позапланову перевірку усунення порушень при будівництві об’єкту на центральній вулиці міста

Сьогодні, 4 жовтня, у Новій Каховці, що на Херсонщині,  відділ державного архітектурно-будівельного контролю міської ради  розпочав позапланову перевірку об’єкту будівництва «Будівництво торгівельно-офісної будівлі по вул. Першотравнева в районі будинку 10 в м. Нова Каховка».

Про це інформує сайт Новокаховської територіальної громади, повідомляє Online НК.

Відповідно до наказу відділу державного архітектурно-будівельного контролю Новокаховської міської ради, від 01.10.2021 № 21 «Про проведення позапланової перевірки» з 04.10.2021 року по 15.10.2021 розпочато позапланову перевірку виконання вимог припису про усунення порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил виданого відділом державного архітектурно-будівельного контролю Новокаховської міської ради від 24.09.2021 № 4 фізичній особі Сушко Олені Олександрівні на об’єкт будівництва «Будівництво торгівельно-офісної будівлі по вул. Першотравнева в районі будинку 10 в м. Нова Каховка Херсонської області».