У Новій Каховці відтермінували дату завершення приймання проектів на участь в Громадському бюджеті

У Новій Каховці, що на Херсонщині, відбулось перше засідання Експертної ради з питань відбору проектів для участі у Громадському бюджеті громади, на якому вирішили подовжити термін приймання проектів до 10 травня включно.

Про це редакції Оnline НК повідомили у КП «Агенція регіонального розвитку».

Розпорядженням міського голови від 20 квітня 2021 року була сформована Експертна рада. Відповідно до Положення про громадський бюджет до складу ради увійшли 15 осіб з числа фахівців виконавчих органів Новокаховської міської ради, представників громадськості та депутатського корпусу (у рівних пропорціях).

Ознайомитись із персональним складом можна за посиланням.

На своєму першому засіданні, члени Експертної ради розглянули декілька питань стосовно внутрішньої організації роботи, подальших дій та основних завдань, відповідно Положення про Експертну раду.

Зважаючи на велику кількість звернень авторів проєктів до уповноваженого робочого органу в останні дні перед закінченням терміну приймання проєктів з питаннями щодо того, що є ідея але вони не встигають її зареєструвати, було запропоновано подовжити термін подачі проєктів.

Члени Експертної ради одностайно підтримали пропозицію та продовжили цей термін до 10 травня включно. Тож тепер у авторів проєктів з’явилася додаткова можливість подати власні проєкти покращення міста.

Наступне засідання Експертної ради заплановане на 17 травня. На ньому вже будуть проводити експертну оцінку всіх поданих проєктів

Нагадуємо, подати проєкт можна за посиланням посиланням.