У Новій Каховці відзначили перших благодійників щорічної Всеукраїнської акції «Милосердя»

У рамках проведення на території Новокаховської громади щорічної Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя» до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана на рахунок територіального центру соціального обслуговування надійшли перші кошти.

Про це редакції Online НК повідомили в управлінні праці та соціального захисту населення територіальної громади.

З початку проведення акції територіальним центром вже направлено 40 листів-звернень із проханням прийняти активну участь у благодійній акції.

На спеціальний рахунок територіального центру надійшли перші кошти від ТОВ «Стоматологічна поліклініка» (керівник Юрій Сидоренко) – 800 гривень, та автосалону «Шкода» (керівник Ігор Самодін) – 500 гривень.

Колектив територіального центру щиро вдячний цим організаціям за їх небайдужість і допомогу.

Звертаємось до всіх із проханням підтримати благодійну акцію та надати посильну грошову або натуральну допомогу одиноким громадянам похилого віку, ветеранам праці. Всеукраїнська благодійна акція «Милосердя» триває до грудня поточного року. Сподіваємось на ваше милосердя й душевність.

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новокаховської міської ради м.Нова Каховка, вул. Історична, 18.

Наш рахунок: Р/р UA 32 820172 0314241004302062248, Держказначейська служба України, м. Київ, ЄДРПОУ 35453362.